Īre
Dzīvoklis
1 istabas

Izīrē 1 - istabu Dzīvokli Rīga uz ilgu laiku

Latvija, Rīga, Brīvības iela. Fasādes māja, renovēta māja, slēgts pagalms, ieeja no ielas, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, logi vērsti uz ielas pusi. . .
Latvija, Rīga, Pērnavas iela. Fasādes māja, renovēta māja, ieeja no ielas, ir lifts, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, logi vērsti uz pagalma pusi, st. . .
Latvija, Rīga, Matīsa iela. Pagalma māja, renovēta māja, slēgta teritorija, ieeja no ielas, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi vērsti uz pagalma. . .
Rīga, Vecrīga, Bīskapa gāte

Torņakalns—Tukums II Torņakalns, 5 min
Torņakalns—Tukums II Zasulauks, 8 min
Komun.maks.
Komisija
Priekšapmaksa
Nav iekļauts
-
-
ООО City Real Estate
+371 27065516
Ref No: 425786
Latvija, Rīga, Bīskapa gāte. Fasādes māja, ieeja no ielas, logi vērsti uz ielas pusi, studio tipa, virtuve apvienota ar istabu, garderobe, augstie gri. . .
Latvija, Rīga, Skuju iela. Pagalma ēka, renovēta māja, labiekārtota apzaļumota teritorija, bezmaksas stāvvieta pagalmā, studio tipa, virtuve apvienota. . .
Latvija, Rīga, Pērnavas iela. Fasādes māja, bezmaksas stāvvieta pagalmā, studio tipa, virtuve apvienota ar istabu, centrālā apkure, sanitārais mezgls . . .
Latvija, Rīga, Ģertrūdes iela. Fasādes māja, ieeja no ielas, ir lifts, balkons, studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, augstie griesti, centrāl. . .
Latvija, Rīga, Pērnavas iela. Fasādes māja, renovēta māja, slēgts pagalms, ieeja no ielas, ir lifts, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, logi vērsti uz . . .
Latvija, Rīga, Tomsona iela. Projekts - Tomsona terases, labiekārtota apzaļumota teritorija, apsargāta teritorija, pagalmā bērnu spēļu laukums, ir lif. . .
Latvija, Rīga, Ilūkstes iela. Pagalma ēka, ieeja no pagalma, ir lifts, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, lodžija, logi vērsti uz pagalma pusi, istab. . .
Latvija, Rīga, Krišjāņa Barona iela. Pagalma ēka, renovēta māja, slēgts pagalms, ieeja no ielas un pagalma, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi v. . .
Latvija, Rīga, Aleksandra Čaka iela. Slēgta teritorija, ieeja no pagalma, logi vērsti uz ielas pusi, veļas mazgātava, radiatori ar termoregulatoriem, . . .
Latvija, Rīga, Krišjāņa Barona iela. Pagalma ēka, renovēta māja, slēgts pagalms, ieeja no ielas un pagalma, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi v. . .
Latvija, Rīga, Artilērijas iela. Renovēta māja, slēgts pagalms, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, logi vērsti uz parka pusi, viena istaba izolēta, vir. . .
Rīga, Centrā, Ganu iela

Torņakalns—Tukums II Torņakalns, 9 min
Torņakalns—Tukums II Zasulauks, 10 min
Komun.maks.
Komisija
Priekšapmaksa
Nav iekļauts
-
-
ООО City Real Estate
+371 27065510
Ref No: 436057
Latvija, Rīga, Ganu iela. Pagalma ēka, renovēta māja, labiekārtots apzaļumots pagalms, slēgts pagalms, ir lifts, virtuve, centrālā apkure, sanitārais . . .
© 2019-2021 REALTYBELL CRM